رنگ نما

رنگ نمای ساختمان مورد استفاده در نمای خارجی ساختمان‌ها هست که بعلت چسبندگی بسیار خوب به سطوح بتونی و همچنین مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، هوا و رطوبت یک پوشش مناسب برای رنگ‌آمیزی سطوح بتونی و نمای ساختمان به جهت زیباسازی و همچنین عایق حرارتی هست بنابراین برای سطوح ساختمانی که مدام در معرض نور، باد، باران و دیگر جریانات آب و هوایی هستند، رنگ نما، پوششی مناسب و مقاوم است. رنگ نما، یکنواختی سنگ نما را نداشته و ملایمت و جذابیت خاص خود را دارد

رنگ نما یک رنگ بر پایه اکریلیک و ضد آب است و با بهره گیری از افزودنی های سیلیکونی، ساختار مناسبی به عنوان پوشش رنگ نمای ساختمان دارد. رنگ در نما به عنوان پوشش تزئینی و لایه نهایی، جهت عایق حرارتی خارجی استفاده می‌شود. 

رنگ نما NANO سیلیکون

رنگ اکریلیک نمای بیرونی نانو ایپک بویاخ
رنگ کناف ایپک بویاخ

رنگ مخصوص کناف

رنگ مخصوص کناف محصولی خاص می باشد که شرکت ایپک بویاخ افتخار دارد برای اولین بار این محصول را در کشور تولید کند. این محصوص با توجه به داشتن خاصیت الاستیک و پوشش فوق العاده برای رنگ آمیزی کناف های گچی خیلی مناسب است.
  • رنگ آمیزی کناف گچی
  • پوشش فوق العاده
  • الاستیک

رنگ مخصوص نما ممتاز سیلیکون

شرکت رنگ سازی ایپک بویاخ با بیش از 18 سال سابقه تولید و فروش رنگ ساختمان و صنعتی در ایران و دارای گواهینامه های رسمی از موسسات معتبر داخلی وخارجی می باشد و با بهره گیری از کادر مجرب و متعهد در راستای اهداف بلند مدت شرکت که رسیدن با نهایت کیفیت و رضایت مشتری می باشد حرکت می نماید .