رنگهای استخری

اجزای تشکیل دهنده ی رنگ استخری اکریلیک

رنگ استخری اکریلیک پایه آب تشکیل شده از یکسری رنگدانه های پراکنده در یک امولسیون پلیمر اکریلیک می باشد. در هر رنگ استخری اکریلیک سه ماده ی اساسی و اصلی وجود دارد که شامل رنگدانه (pigments) ،مواد و محلول‌های چسبنده (binder) و حامل های رنگ (vehicle) می باشد.

رنگدانه ها : موادی دانه ای جامدی هستند که منجر به تغییر رنگ محلول ها می شوند. این مواد می توانند به صورت طبیعی، مصنوعی، آلی یا غیر آلی باشند.

رنگ استخری اکریلیک

رنگ استخری اکریلیک پایه آب (water based paint) چندین مزیت و امتیاز ویژه دارد که منجر به برتری آن ها نسبت به رنگ های پایه حلال شده است. این قابلیت را دارند تا بر روی سطوح مرطوب قرار بگیرند و همچنین می توانند به خوبی بسترهای از قبل رنگ شده را پوشش دهی کنند. رنگ استخری اکریلیک به جهت زمان کمتری که در فرآیند خشک شدن دارند باعث می شوند تا شما استخر خود را زودتر از آب پر کنید. این رنگ ها مقاومت بالایی در برابر اشعه ی نور خورشید دارند اما پایداری و دوام آن ها در عین اینکه عالی هستند، قدری از رنگ های پایه حلال پایینتر می باشد.

رنگ استخری

این محصول پایه اکریلیک بوده و از دوام وپوشش فوق العاده ای برخوردار است از ویژگیهای رنگ استخری ایپک بویاخ میتوان به خاصیت عایق بودن آن اشاره کرد واینکه دیگر در زمستان نیاز به خالی کردن آب استخرها نمی باشد در مقابل یخ زدگی کاملا مقاوم می باشد.
مزایا :
  • عایق
  • دوام
  • پوشش
  • مقاوم در مقابل یخ زدگی

 

کد : 950
سفید
کد : 960
آبی
رنگ استخری ایپک بویاخ
شرکت رنگ سازی ایپک بویاخ با بیش از 18 سال سابقه تولید و فروش رنگ ساختمان و صنعتی در ایران و دارای گواهینامه های رسمی از موسسات معتبر داخلی وخارجی می باشد و با بهره گیری از کادر مجرب و متعهد در راستای اهداف بلند مدت شرکت که رسیدن با نهایت کیفیت و رضایت مشتری می باشد حرکت می نماید .