رنگهای دکوراتیو

رنگ دکوراتیو دقیقا از آن جمله رنگ هایی است که می تواند فضای پر طراوتی را داخل خانه ایجاد کند و محیطی جذاب برای کار و زندگی فراهم آورد. این نوع رنگ که ابداعی نسبتا جدید است و به تازگی در بازار عرضه شده، با گذر زمان با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شده است. از آنجایی که رنگ دکوراتیو در انواع محیط ها کابردی است، بهتر است حتما آن را در گزینه های خود داشته باشید.

رنگ اکلیل طلایی

رنگ اکلیل طلایی

رنگ اکلیل طلایی

کد 580

رنگ اکلیل طلایی مارال از بهترین مواد عالی تشکیل شده با توجه به انعکاس خوب نور از این مواد می توان صحنه های جذاب و دوست داشتنی خلق کرد رنگ طلایی با توجه به اینکه بیشترین مصرف را در تزئینات زندگی امروز دارد لذا توقع می رود که از لحاظ کیفی مورد قبول مصرف کننده باشد .

رنگ اکلیل نقره ای

کد 570

رنگ نقره ای ایپک بویاخ با استفاده از بهترین خمیر الکیل نقره ای بر پایه آلکید بلند روغن ( Long oil ) تولید شده و از بهترین رنگدانه های آلومینیوم استفاده شده است.
بیشترین کاربرد این محصول در تزئینات ساختمان  و لوله ها و … است
این رنگ را در جاهایی که گرمای بالا وجود دارد مانند لوله های بخار و دیگ ها نیز استفاده می کنند چرا که رنگ نقره ای ایپک بویاخ اگر به طور صحیح اجرا شود تا 350 درجه سانتیگراد گرمای سطح را تحمل می کند.
رنگ نقره ای ایپک بویاخ به دلیل براقیت و رنگدانه های عالی آلومینیوم که در آن به کار رفته در زیبایی فضاهای داخل و خارج و ساختمان و طراحی دکوراسیون جایگاه ویژه ای دارد.
رنگ نقره ای اکلیل Thermal Silver الفضی الحراری

رنگ مسی

رنگ مسی

کد 590

رنگ مسی..
شرکت رنگ سازی ایپک بویاخ با بیش از 18 سال سابقه تولید و فروش رنگ ساختمان و صنعتی در ایران و دارای گواهینامه های رسمی از موسسات معتبر داخلی وخارجی می باشد و با بهره گیری از کادر مجرب و متعهد در راستای اهداف بلند مدت شرکت که رسیدن با نهایت کیفیت و رضایت مشتری می باشد حرکت می نماید .