چسب بتن

چسب DM5

کد 112

 • این محصول از بهترین ترکیبات هموپولیمری ساخته شده و محصولی حرفه ای برای کاربرد های خاص می باشد که می توان به تحکیم بخشیدن به کنیتکس نمای خارجی و ضد آب کردن سطوح و روان سازی بعضی محصولات استفاده کرد.

 • چسب DM5 ایپک ‌بویاخ از بهترین و با کیفیترین مواد اولیه تولید شده است . این چسب کاملا بر پایه آب، کاملا شفاف پس از خشک‌ شدن، دارای مقاومت بالا و قابل استفاده بر روی کلیه سطوح می باشد.

چسب DM5 ایپک ‌بویاخ از بهترین و با کیفیترین مواد اولیه تولید شده است
چسب بتن شرکت ایپک بویاخ

چسب بتن

سوپر کد 1111

معمولی کد 111

 • این چسب در دو نوع سوپر و معمولی می باشد که برای قوام بخشیدن به بتن های استفاده شده در ساختمان ها مناسب می باشد. چسب بتن ایپک بویاخ کاملا از مواد نانو تهیه شده است. چسب بتن سوپر به دلیل صادراتی بودن آن، با استاندارد های اروپایی، خود را هم تراز کرده و ضمن رعایت استاندارد های جهانی از قیمت رقبای خارجی خیلی مناسب تر می باشد.

 • چسب بتن ایپک ‌بویاخ به دلیل صادراتی بودن آن با استانداردهای اروپایی خود را هم تراز کرده و ضمن رعایت استانداردهای جهانی از قیمت رقبای خارجی خیلی مناسب تر می باشد.

چسب SA20

 • این محصول از ترکیبات هموپلیمری ساخته شده و محصول حرفه ای برای کاربرد های خاص می باشد

 • از مزایای این چسب: مقاومت شستشو بالا در برابر آب
  – مقاومت در برابر اشعه ایکس
  – قابلیت فیلم دهی پس از مخلوط کردن تا ۷ برابر آب
  – تهیه چسب بتن استاندارد قوی و تهیه بتن سبک و مقاوم
  – افزودن به چسب کاشی و رنگهای نیم پلاستیک و جهت بالابردن استحکام و مقاومت  در برابر آب تولید می گردد

چسب SA20
شرکت رنگ سازی ایپک بویاخ با بیش از 18 سال سابقه تولید و فروش رنگ ساختمان و صنعتی در ایران و دارای گواهینامه های رسمی از موسسات معتبر داخلی وخارجی می باشد و با بهره گیری از کادر مجرب و متعهد در راستای اهداف بلند مدت شرکت که رسیدن با نهایت کیفیت و رضایت مشتری می باشد حرکت می نماید .